Art in Games: Grafika 3D

Sobota, 13.01.2024  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia online / Zoom

Zarejestruj się

Program

Gracie w gry wysokobudżetowe? W zdecydowanej większości posiadają one trójwymiarową oprawę graficzną, najczęściej w konwencji realistycznej. Kosmos w Starfieldzie Bethesdy czy Bagdad w Assassin’s Creed: Mirage Ubisoftu to najświeższe przykłady wielkich wirtualnych lokacji, które żyją dzięki pracy artystów zajmujących się cyfrowymi przestrzeniami.

 

Jeśli więc lubisz rysować, masz wyobraźnię przestrzenną i chcesz budować trójwymiarowe światy, to te zajęcia są właśnie dla ciebie. Tym razem, idąc smoczym szlakiem, dotrzemy do stolicy. Widzimy się więc na platformie Zoom już 13 stycznia 2024!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Tworzenie grafiki 3D wymaga specjalistycznego oprogramowania i sprzętu, ale przede wszystkim umiejętności technicznych i kreatywnych. Te ostatnie najlepiej zdobyć od doświadczonych mentorów, którzy mogą podzielić się wiedzą dotyczącą tworzenia trójwymiarowych obiektów w cyfrowych światach.

 

Wszelakie bronie, naczynia oraz ubrania – to tylko przykłady przedmiotów, które potrafi stworzyć doświadczony grafik 3D. To także kreacja wizerunków postaci oraz elementów otoczenia, a więc wszystkich „kanciastych” obiektów świata gry. Warto więc wiedzieć, jak zabrać się za ich profesjonalne tworzenie.

 

W czasie spotkania odkryjesz know-how profesjonalnego projektowania grafiki 3D. Dowiesz się m.in. w jaki sposób zaciekawić odbiorcę i jak zdobyć pracę w specjalizacji, a także poznasz narzędzia przydatne w codziennej pracy artysty.

 

Zapraszamy!

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.