Community Management

 

 

Sobota, 15.06.2024  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia stacjonarne / Kraków

Bilety

Program

Być może zdarzyło ci się przeżywać newsy związane z ulubioną grą i wyrażać te uczucia w internetach. Gratulacje – uczyniło cię to aktywnym członkiem jej społeczności, która dla twórców jest prawdziwym skarbem, ponieważ to właśnie ona daje grze prawdziwe życie.

 

O tym, jak zbudować i w pełni wykorzystać potencjał tkwiący w społeczności wokół gry, porozmawiamy na finałowym spotkaniu Digital Dragons Academy 2023/2024 - Community Management!

 

Dyskusje fanów to esencja organicznego marketingu, a krzyżujące się potencjały kreatywne, które tkwią w społeczności, często dają owoce w nawet w postaci modów, które potrafią podtrzymywać żywotność gry przez długie lata. Dlatego tak ważne jest stanowisko community managera. To właśnie on opiekuje się fanami danego tytułu – prowadząc bezpośrednie interakcje oraz próbując utrzymać zainteresowanie produkcją.

 

Jeśli zastanawiasz się, jak odnaleźć drogę do community managementu w gamedevie, zapisz się na zajęcia i posłuchaj, co mają do powiedzenia eksperci. Poznasz też m.in. techniki skutecznej komunikacji z fanami oraz know-how pracy na tym stanowisku.

 

Drzewko skilli branżowych czeka na zdobycie nowych umiejętności, do zobaczenia!

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.