Digital Dragons Academy x Roboto Global

 

 

Sobota, 29.06.2024  / 10.00 - 16.30 /

Zajęcia stacjonarne / Roboto Sound Studio Nagrań / Warszawa

Bilety

Program

Odkryj tajniki dubbingowania w grach wideo!

 

Już 29 czerwca zapraszamy na wyjątkowe spotkanie – Digital Dragons Academy x Roboto Global.

 

To specjalne wydanie Akademii odbędzie się w Warszawie, w Roboto Sound, a więc w studiu nagraniowym Roboto Global, firmy specjalizującej się w testach, udźwiękowieniu i lokalizacji na rynku gier.

 

W portfolio gospodarzy tego spotkania znajduje się praca dla słynnych studiów growych, takich jak: SEGA, Electronic Arts czy Ubisoft.

 

W ramach Akademii poznasz zagadnienia związane z rejestracją głosów do gier, a następnie stworzysz własne nagrania!

 

Przyjdź i poznaj dobre praktyki nagrań dubbingowych!

Harmonogram

Godzina
Nazwa
Opis
Mentor
Od:10.00Do:10.45

Kreacja głosów w grach video vs dubbing - przewodnik

Wykład skupia się na kluczowych aspektach przygotowywania plików do nagrań, z wyjaśnieniem, co należy robić i czego unikać. Omawia różnice między nagraniami głosowymi (VO) a dubbingiem oraz prezentuje studia przypadków, podkreślając skuteczne techniki i błędy, które należy unikać. Ostatecznie, uczestnicy dowiedzą się, jak przyspieszyć współpracę ze studiem nagraniowym, osiągając najwyższą jakość nagrań w swojej grze.

Od:10.45Do:11.00

Q&A + przerwa

Od:11.00Do:11.45

Walka z czasem - czyli jak przygotować materiały do nagrań

Z tej prezentacji dowiesz się, jak dobrze przygotować materiały do nagrań, aby uniknąć błędów, oszczędzić czas i pieniądze oraz zwiększyć efektywność bez utraty artystycznej wizji. Omówimy też, jak szybkość wpływa na jakość i koszty. Pokażemy, jak znaleźć równowagę między tymi elementami, tak aby praca nad nagraniami przebiegała sprawnie oraz jak uniknąć frustracji podczas pracy. 

Od:11.45Do:12.30

Q&A + przerwa

Od:12.30Do:13.30

Pokazowe warsztaty dubbingowe

W trakcie tych fascynujących zajęć uczestnicy będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się pracy z mikrofonem oraz współpracy z reżyserem podczas procesu dubbingowania. Poprzez praktyczne ćwiczenia, uczestnicy otrzymają możliwość doświadczenia pracy nad dubbingiem do różnorodnych filmów i bajek. To niepowtarzalna okazja, aby poznać kulisy pracy nad dubbingiem i odkryć proces tworzenia niezapomnianych dźwiękowych wersji filmowych i animowanych produkcji.

Od:13.30Do:16.30

Zajęcia dla chętnych

– konkurs w ogrywaniu gry – Piotr Zawiła

– indywidualne nagrania (będzie można zobaczyć, jak to wygląda po drugiej stronie mikrofonu (na dwa studia) Maks Bogumił, Maciej Czarnecki, Bogusław Pezda, Maks Michasiów

– oraz czas na pytania kategorii „Zapytaj producenta” Karina Klimaszewska

– konsultacje CV – Magdalena Oracz

Konsultacje CV

ZAPISZ SIĘ

 

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.

Magdalena Oracz

Head of HR / Roboto Global / 14.00-17.00