Marketing gier

Sobota, 13.04.2023  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia online / Zoom

Zarejestruj się

Program

Czy zastanawiałeś się, jaka magia stoi za tym, że wokół jednego fenomenalnego tytułu natychmiastowo tworzy się hype, a inny – przechodzi niezauważony?

O tym, jak skutecznie rzucać promocyjne zaklęcia, nasi eksperci odpowiedzą podczas zajęć poświęconych marketingowi gier.  Spotkamy się online już 13 kwietnia 2024 na Zoomie. Pamiętajcie o wcześniejszej rejestracji!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

YOU’RE BREATHTAKING! Te słowa Keanu Reevesa z E3 2019 kojarzy każdy gracz. Kampania marketingowa Cyberpunka 2077 w dużej mierze oparta była na wizerunku wspomnianego hollywoodzkiego aktora. Kolejne gry sportowe od EA promują znani zawodnicy. O premierze Hogwart’s Legacy wiedzieli wszyscy – wystarczyło spojrzeć na billboardy. Jasne – im większy budżet, tym bardziej spektakularne działania możesz zaplanować. Ale co mogą zrobić początkujące studia, które finansowe niedostatki muszą nadrabiać inwencją i kreatywnością?

 

Podczas kolejnych zajęć Digital Dragons Academi sprawdzone rozwiązania podpowiedzą specjaliści od marketingu branży gier. Dowiesz się od nich m.in. jakimi kanałami warto reklamować, jak komunikować się za pomocą live-eventów w grach online oraz poznasz zasady promocji popremierowej. Do zobaczenia na Zoomie!

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.