Mobile & F2P

 

 

Sobota, 3.02.2024  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia online / Zoom

Zarejestruj się

Program

Gry mobilne są twoją pasją i chciałbyś zostać projektantem specjalizującym się w modelu free-to-play? Weź udział w zajęciach - widzimy się już 3 lutego 2024 online na platformie Zoom.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

W 2023 roku śmiało można powiedzieć, że gry mobilne podbiły serca milionów graczy. Wystarczy spojrzeć na przypadek Candy Crush Sagi, prostej gry logicznej, która przyniosła twórcom miliardy dolarów czystego zysku. Stało się tak, gdyż każdy z nas ma dostęp do telefonu, a proste „klikadło” potrafi urozmaicić przejażdżkę autobusem.  

 

Produkcje mobilne mają w większości niski próg wejścia i są proste w obsłudze. Wystarczy zainstalować „darmową” grę i cieszyć się szeregiem natychmiastowych gratyfikacji, co przyciąga casualowych odbiorców. Jednocześnie taka konstrukcja tytułów wymaga specjalnego podejścia do ich projektowania. Istotnym komponentem jest choćby implementacja mikropłatności, gdyż większość z tego typu produkcji oferowana jest w modelu free-to-play.

 

W czasie spotkania Akademii dowiesz się m.in. o czym warto pamiętać, projektując grę mobilną, a także będziesz mógł zadać dowolne pytanie doświadczonym projektantom. 

 

Zapraszamy!

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.