Laureat konkursu Prezydenta Miasta Katowice Marcina Krupy „Kopalnia Start-upów”. 

Od ponad piętnastu lat pracuje w branży gamedev – przy różnych projektach, stylach i platformach. Mimo, że jest związany ze sceną pixel art, nie lubi się ograniczać i cały czas podejmuje nowe wyzwania.
Na co dzień kieruje on zespołem grafików, wykłada na uczelni, a w wolnych chwilach dzieli się swoją wiedzą na YouTube i Twitchu.

Z branżą gier związana od sześciu lat, zaczynała od concept artu, obecnie specjalizuje się w animacji. Okazjonalnie angażuje się w inne projekty, jak na przykład współtworzenie teledysku w stylistyce anime dla Darii Zawiałow. Od lat uczestniczy w game jamach ze swoim zespołem The Pretzels. Miłośniczka science fiction, kosmosu i książek o mózgu. 

Dyrektor kreatywny i właściciel firmy Laki Studios. Wcześniej artysta koncepcyjny specjalizujący się w worldbuildingu gier RPG, tworzeniu cinematików oraz narracji wirtualnych światów.
W swojej dotychczasowej karierze pracował przy takich grach, jak: The Thaumaturge, Divinity: Original Sin II, Seven: The Days Long Gone oraz innych projektach firm: Fool’s Theory, Larian Studios i Games Workshop.

Obecnie rozwija studio produkujące małe gry taktyczne w urokliwej oprawie audiowizualnej: Oaken, Sail i Haze.