Posiada ponad 15 lat doświadczenia w tłumaczeniach pisemnych i ustnych oraz spędził ponad dekadę na budowaniu swojej organizacji lokalizacyjnej. Jego głównym celem jest aktualnie utrzymanie bieżącego postępu i umocnienie pozycji jego firmy jako lidera na rynku branży lokalizacyjnej.

Specjalizuje się w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych, budowaniu zespołu, tłumaczeniach pisemnych i korektach, rozwoju biznesu oraz redagowaniu i pisaniu artykułów prasowych.

Rekruter od 7 lat, z czego ostatnie 3,5 roku w gamedevie. Zajmuje się przede wszystkim rolami technicznymi, chociaż nieraz pracowała przy innych. Współpracuje bezpośrednio z klientami, którym pomaga rozbudowywać zespoły lub budować je od zera, w wielu przypadkach dopasowując ich procesy rekrutacyjne do standardów panujących na rynku.

 

Entuzjasta gamedevu z technicznym zapleczem oraz doświadczeniem w produkcji, dostarczaniu i zarządzaniu projektami o różnej skali. Jego kariera zawodowa obejmowała różnorodne role – od hobbystycznego indie devu po wyspecjalizowane funkcje jak QA, Code DevQA Lead i Technical Producer. Zwolennik metodologii Agile. Obecnie pracuje w 11 bit studios jako Senior Producent, gdzie wdraża najlepsze praktyki mające na celu usprawnienie procesu produkcji. Poza pracą, dzieli się wiedzą ze społecznością gamedevu, organizuje spotkania Unreal Engine Warsaw Meetups i doskonali swoje umiejętności grillowania