Testy QA

 

 

 

Sobota, 28.10.2023  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia online / Zoom

Zarejestruj się

Program

Za każdym niesamowitym doświadczeniem gracza stoi ciężka praca testerów i specjalistów QA, którzy dbają o to, by gra działała bezbłędnie. Czas na drugie spotkanie w nowym sezonie Digital Dragons Academy – spotykamy się online na platformie Zoom już 28 października 2023.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Z pewnością słyszałeś kiedyś, że skoro grasz w gry, to mógłbyś zostać testerem. Wiele osób mówi tak, gdyż przyjęło się w stereotypowym myśleniu, iż testy QA polegają po prostu na graniu, a stanowisko to jest tylko pierwszym stopniem na schodkach do pracy w branży. Nic bardziej mylnego!

 

Praca ta jest ważnym ogniwem gamedevu, a firmy potrzebują specjalistów na różnym poziomie doświadczenia. W końcu przeróżne glitche i bugi mogą zepsuć odbiór nawet dobrze zaprojektowanej produkcji. Dlatego też znaczenie procesu QA i oka dobrego testera są nie do przecenienia.

 

Jeśli czujesz, że jest to stanowisko dla ciebie i chciałbyś poznać ABC testera, które ułatwi ci pierwsze kroki w branży, zapisz się na zajęcia! Podczas spotkania poznasz tajniki pracy testera, dowiesz się, w jaki sposób nim zostać, a także będziesz mógł zadać dowolne pytania naszym mentorom.

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.