Game Design: Narrative

Sobota, 9.03.2024  / 10.00 - 13.00 /

Zajęcia online / Zoom

Zarejestruj się

Program

Zwracasz szczególną uwagę na dialogi, postaci oraz uniwersa growe? Chcesz tworzyć historie, które porwą graczy? O tym, jak skutecznie tworzyć fabułę do gier, nasi mentorzy odpowiedzą podczas zajęć poświęconych projektowaniu narracji.

Wydarzenie odbędzie się online 9 marca 2024 na platformie Zoom. Pamiętajcie o wcześniejszej rejestracji!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

 

Dobra fabuła potrafi wywołać szereg różnorakich emocji. Od satysfakcji po rezygnację. Od euforii do rozpaczy. Od miłości do nienawiści. Nie powinno to być jednak przypadkowe doświadczenie.

Kluczowym aspektem jest odpowiednie dawkowanie wydarzeń ze świata gry, tak, by zachęcały gracza do dalszej zabawy. Jeśli chcesz więc zostać scenarzystą i kreować historie napędzające wirtualne światy – zapisz się na Digital Dragons Academy.

Dowiesz się o tym   m.in., w jaki sposób projektować narrację gier, by była ona kompatybilna z warstwą mechaniczną, poznasz tajniki kreatywnego pisania i światotwórstwa, a także odkryjesz sposoby na komunikowanie wizji narracyjnej reszcie zespołu.

 

Zapraszamy!

Konsultacje CV

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.