Zarządzanie i produkcja

 

 

 

Sobota, 9.12.2023  / 10.00 - 15.00 /

Zajęcia stacjonarne / Warszawa / Pałac Kultury i Nauki / XII piętro 

Bilety

O zajęciach

Smoki, czas na poznanie tajników zarządzania i produkcji w gamedevie! Widzimy się już 9 grudnia 2023 w Warszawie.

 

Zarządzanie i produkcja to nie tylko pilnowanie deadline’ów, budżetu i wizji projektowej gry. To także umiejętność komunikacji oraz (a może przede wszystkim) rozwiązywania wewnętrznych problemów.

 

Skille te są podstawą każdego dużego projektu growego. Bez nich powstaje chaos i dochodzi do konfliktów.

 

Postać producenta kojarzy się z wieloletnimi pracownikami branży, którzy z niejednego gamedevowego pieca chleb jedli. Warto jednak podkreślić, że karierę w branży można już zacząć na tym stanowisku. Jeśli więc chcesz zostać mistrzem planowania, dobrym producentem, który odpowiada za całościową wizję gry, nie możesz przegapić spotkania, podczas którego poznasz m.in. najlepsze praktyki i doświadczenia mentorów, płynące z lat pracy w gamedevie.

Harmonogram

Godzina
Nazwa
Opis
Mentor
Od:10.00Do:11.00
  • Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Jak błędy rekrutacyjne niszczą twoją markę?

  • #DD Academy
  • #Zarządzanie i produkcja

Pracując w branży gier czy prowadząc własne studio, prędzej czy później spotkacie się z wyzwaniem prowadzenia rekrutacji. Na wykładzie dowiecie się, jak pozornie niewielkie błędy w trakcie tego procesu mogą zaszkodzić waszej firmie i co zrobić, żeby ich uniknąć. Porozmawiamy o tym, jak przyciągnąć kandydatów, zbudować reputację oraz przeprowadzić poprawnie cały proces zatrudnienia nowego pracownika. 

Od:11.00Do:12.00
  • Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Kreowanie Efektywnej Synergii Zespołu. Przewodnik producenta po galaktyce gamedevu

  • #DD Academy
  • #Zarządzanie i produkcja

Efektywna współpraca pomiędzy zespołami o różnych specjalizacjach jest tak samo ważnym skillem, jak umiejętność pisania kodu, przygotowywania dokumentacji lub tworzenia animacji. Niestety – często ten skill jest pomijany i nie uwzględnia się go w planach rozwojowych zespołu. 

„Kreowanie Efektywnej Synergii Zespołu. Przewodnik producenta po galaktyce gamedevu” to interaktywna podróż, podczas której odkryjesz sposoby na skuteczne zarządzanie projektami w branży gier. W jej trakcie zobaczysz, jak strategiczne podejście producentów może kształtować dynamiczną i efektywną współpracę w zespołach developerskich. Proste przykłady uzmysłowią ci, jak podstawowe techniki oparte na wzmocnieniu synergii zespołów mogą kilkukrotnie przyspieszyć development, poprawić morale i motywację zespołu oraz jakość mechanik.

Poznaj zestaw sprawdzonych osobiście przez Stanislava praktyk i wykorzystaj ten kompas w swojej własnej podróży przez galaktykę gamedevu. To małe kroki dla producenta, ale wielkie skoki dla całego zespołu!

Od:12.00Do:13.00
  • Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

S.M.A.R.T. – model współpracy z zewnętrznymi partnerami w branży gier. Dobre praktyki i śmiertelne pułapki

  • #DD Academy
  • #Zarządzanie i produkcja

W procesie tworzenia gier niezwykle ważna jest umiejętność planowania i koordynacji zadań, również z zewnętrznymi partnerami. Już na samym początku developmentu warto zastanowić się nad tym, co chcesz osiągnąć. W przeciwnym razie czekają na ciebie rozmaite pułapki, co nie tylko wydłuży czas i zwiększy koszty produkcji, ale finalnie może doprowadzić nawet do nieudanej premiery gry.
Dlatego też warto poznać model S.M.A.R.T., który pozwoli ci lepiej definiować swoje cele. Metoda ta jest cenionym narzędziem do określania swoich priorytetów i definiuje ją pięć wyznaczników efektywnego działania. Jeśli chcesz je poznać, by lepiej zarządzać przyszłym projektem – to najbliższa Akademia do tego doskonałą okazją!

Konsultacje CV

ZAPISZ SIĘ!

 

Dla tych z Was, którzy chcą rozwijać swoją karierę w gamedevie, stworzyliśmy możliwość konsultacji z ekspertami z branży. Aby wziąć udział zapisz się do wybranego konsultanta / konsultantki na konkretną godzinę.

 

Przed konsultacjami warto zapoznać się z naszym poradnikiem konsultacji CV.

 

Uwaga: Do udziału w konsultacjach stacjonarnych niezbędny jest zakup biletu na zajęcia.

Dominika Gruszka

8Bit / 10.00 – 13.00

Paweł Kamiński

11 bit studios / 10.00 – 13.00

Magdalena Oracz

Roboto Global / 10.00 – 13.00

Irina Zhizhina-Hrytsiv

Roboto Global / 10.00 – 13.00

Sonia Urbaniak

11 bit studios / 10.00 – 13.00